TALENT MANAGEMENT POOL

Dopřejte vašim manažerským talentům poctivý trénink a komplexní péči.

SNÍDANĚ S TMP

Přijďte nasdílet s kolegy tipy na rozvoj talentů ve firmě a dozvědět se více o tom, jak Vám s manažerským rozvojem může pomoci program Talent Managemen Pool.

Setkejte se s lektory programu Věrou a Martinem a nad dobrou kávou se seznamte s našimi zkušenostmi a nápady, jak rozvíjet firemní talenty.

5. 2. 2024 8:30 - 10:00, prostory NTI, Rumjancevova 696/3, Liberec

ZDARMA - počet míst omezen

přihlášky do 30. 1. 2024

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Další skupina startuje

19. září 2024

termíny následných setkání:

17. 10. 2024

15. 11. 2024

12. 12. 2024

V rámci programu Talent Management Pool se účastníci seznámí se základními manažerskými principy, bez nichž se neobejde žádný úspěšný šéf.

Poznají to nejlepší z celosvětového managementu a osvojí si praktické dovednosti, které se osvědčily manažerům od menších firem až po nadnárodní korporace.

Co říkají o Talent Management Poolu jeho účastníci?

Účast v programu Management Pool mi přinesla především větší pochopení a nadhled v chápání vztahů. Ukázala mi skryté možnosti a potenciál, které můžu využít jak u sebe, tak u druhých. Účast pro mne znamenala impuls na sobě dál pracovat, hlavně co se týká vzájemné komunikace a vlastního time managementu.
Petra
Jedná se o otevřený program, kde jsem se mohl potkat s lidmi z jiných odvětví. Měl jsem možnost s nimi spolupracovat, vést diskuze a získat zpětnou vazbu. Trénink bych určitě doporučil začínajícím manažerům, ale i seniornějším, kteří se zatím podobného tréninku neměli možnost zúčastnit.
Vladimír
Pro mě, jako začínajícího manažera, bylo velkým přínosem uvědomit si, jaká je moje role a jak mohu motivovat, vést a rozvíjet svůj tým. Oceňuji vznik a fungování triád, kde jsme mohli navzájem sdílet zkušenosti a poznatky z praxe.
Jitka

4 měsíce tréninku

4 jednodenní semináře

3 hodiny koučinku

3 tréninková setkání s kolegy

diskuzní klub

diagnostické testy

účastnická webzóna

práce na osobní vizi

závěrečný znalostní test

individuální zpráva

MOTIVACE

Kdo nechce, nemusí. Ověříme motivaci k rozvoji a poteciál k manažerské roli. Tak vytvoříme inspirativní tréninkovou skupinu

EDUKACE

Propracovaný systém nejnovějších tréninkových a koučovacích nástrojů a metod je zárukou požadované změny.

TRANSFORMACE

Nekloužeme po povrchu, ale jdeme do hloubky. Učíme manažersky myslet a víme, jak lidé zrají. Trans-form-ace místo in-form-ace.

Cena kompletního programu

39.600,- Kč
za osobu bez DPH

LUCIE SEMECKÁ

KONTAKTUJTE LUCKU PRO VÍCE INFORMACÍ