Štěstí je otázkou vlastního rozhodnutí!

Vytváříme pro vás bezpečný prostor, kde naleznete inspirace k osobnímu rozvoji.

Pomůžeme vám dosáhnout změny.

Vytváříme pro vás bezpečný a inspirativní prostor, kde se můžete rozvíjet ve vašich životních tématech. V souladu s vašimi preferencemi můžete na svých tématech pracovat individuálně, v páru nebo ve skupině.

Máme pro vás připraveny rozvojové programy, zajímavé přednášky, individuální i párový koučink, psychologické poradenství a inspirativní videa. Pomůžeme vám naplno využít váš potenciál a objevit skrytou vnitřní sílu, která vám dosud zůstala skryta.

Jsme tu pro ty, kteří mají chuť na sobě pracovat. Pojďte s námi měnit svět!

Tváře Živemie

Nikola Hauserová

Lucie Semecká

Proč jsme se do toho pustili?

Hlavním impulsem pro založení Živemie je stav naší společnosti. Bez nadsázky si troufáme říct, že naše společnost je nemocná. I přes dlouhodobý materiální růst a zvyšování bohatství společnosti i jednotlivců je zřejmé, že mnoho lidí není opravdu šťastných a že tradiční hodnoty, které provázely lidstvo od nepaměti, ustupují do pozadí.

Vycházíme z předpokladu, že změnit negativní jevy ve společnosti není možné seshora prostřednictvím politických struktur nebo managementu firem. Je to způsobeno tím, že se z nich postupně vytrácí skutečné osobnosti a duchovní vůdcové. 

Proto naše cesta vede od působení na jednotlivce k ovlivňování komunity a celku. Je nedirektivní a vysoce duchovní. Sledujeme ty nejvyšší cíle. Je to cesta namáhavá a nekonečná. Nejsme utopisté, proto víme, že nikdy nedojdeme k cíli. Ale chceme se k němu stále blížit a udělat maximum.

Zůstaňme v kontaktu

Facebook

Živemie - Životní akademie

Instagram

Živemie Životní akademie
KONTAKTUJTE LUCKU PRO VÍCE INFORMACÍ