Štěstí je otázkou vlastního rozhodnutí!

Vytváříme pro vás bezpečný a inspirativní prostor, kde se můžete rozvíjet ve vašich životních tématech.

Pomůžeme vám dosáhnout změny. Nechte se na své cestě doprovázet. 

Přemýšlíte někdy o tom, co je štěstí? Jak dosáhnout životní spokojenosti a pohody? Jak dát svému životu vyšší smysl a jak ho naplnit?

Snažíte se budovat mezilidské vztahy v rodině i mimo ni? Záleží Vám více na jejich kvalitě než kvantitě? Chcete mít rádi také sami sebe a být si vědomi vlastní lidské hodnoty? Toužíte po práci, která vám přinese naplnění a přitom vás bude bavit?

Víte, že když chcete změnit svět, musíte se rozhodnout změnit nejdříve sami sebe?

Jak Vám můžeme pomoci?

Vytváříme pro vás bezpečný a inspirativní prostor, kde se můžete rozvíjet ve vašich životních tématech. V souladu s vašimi preferencemi můžete na svých tématech pracovat individuálně, v páru nebo ve skupině.

Máme pro vás připraveny rozvojové programy, zajímavé přednášky, individuální i párový koučink, psychologické poradenství a inspirativní videa. Pomůžeme vám naplno využít váš potenciál a objevit skrytou vnitřní sílu, která vám dosud zůstala skryta.

Jsme tu pro ty, kteří mají chuť na sobě pracovat. Pojďte s námi měnit svět!

Tváře Živemie

Martin Šilar

Lektor a kouč

Věra Klosová

Lektorka a koučka

Nikola Hauserová

Lektorka a koučka

Lucie Semecká

Marketing

Proč jsme se do toho pustili?

Hlavním impulsem pro založení Živemie je stav naší společnosti. Bez nadsázky si troufáme říct, že naše společnost je nemocná. I přes dlouhodobý materiální růst a zvyšování bohatství společnosti i jednotlivců je zřejmé, že mnoho lidí není opravdu šťastných a že tradiční hodnoty, které provázely lidstvo od nepaměti, ustupují do pozadí.

Vycházíme z předpokladu, že změnit negativní jevy ve společnosti není možné seshora prostřednictvím politických struktur nebo managementu firem. Je to způsobeno tím, že se z nich postupně vytrácí skutečné osobnosti a duchovní vůdcové. 

Proto naše cesta vede od působení na jednotlivce k ovlivňování komunity a celku. Je nedirektivní a vysoce duchovní. Sledujeme ty nejvyšší cíle. Je to cesta namáhavá a nekonečná. Nejsme utopisté, proto víme, že nikdy nedojdeme k cíli. Ale chceme se k němu stále blížit a udělat maximum.

Zůstaňme v kontaktu

Facebook

Živemie - Životní akademie

Instagram

Živemie Životní akademie

KONTAKTUJTE LUCKU PRO VÍCE INFORMACÍ